Around $1.00-1.25How much does a can of cream corn cost?
Good God, where the hell are you buying your cream corn for $7 a can??? Cost about 1 or 2 dollars
Where I live in a regular supermarket? A dollar.
$2 and some change..
depends on where you live and what brand you want...i say around $7
I payed $2.34 for a 420g can just last week
at walmart, around a buck 20
No comments:
Post a Comment